ВИСТАВКА China Homelife Poland 2018

 

    China Homelife Польща – це ефективна бізнес платформа для провідних китайських компаній, які хочуть співпрацювати з компаніями Центральної і Східної Європи. Покупцям гарантується найвища якість і величезний асортимент продукції з Китаю.

     China Homelife Poland – це VII виставка, яка збирає більш ніж 1200 провідних китайських постачальників продукції, і пропонує імпортерам, трейдерам і покупцям вигідні комерційні можливості імпорту високоякісної продукції безпосередньо від виробників за вигідними цінами. У цьому році, на виставці найбільше буде представлена продукція  таких галузей як: текстиль і одяг, меблі, побутова техніка, будівельні матеріали, освітлення, господарські продукти, подарункова продукція.

    Компанія Meorient International Exhibition Co. Ltd, Shanghai являється провідним координатором у сфері бізнесу з Китаєм. Виставку відвідають гості не тільки з Польщі, але також Росії, Білорусі, України, Угорщини, Чехії, Латвії та інших країн.

    Організація виставки China Homelife щорічно проходить у 11 країнах світу: Мексиці, Туреччини, Польщі, Єгипті, Бразилії, Йорданії, Казахстані, Південній Африці, Індії, ОАЕ, Іран.

    Meorient International Exhibition Co Ltd працює більше 22 років і максимально використовує отриманий досвід роботи на китайському ринку для налагодження контактів між імпортерами та виробниками з Китаю.

Дата виставки: 6-8 Червня 2018 року.

Місце проведення: PTAK WARSAW EXPO Адреса: Al.Katowicka 62, Nadarzyn, 05-830 Wolica 114D, Польща.

Інформаця про виставку   

Формуляр реєстрації гостей на Виставку

Додаткова інформація e-mail: biuro@wig.waw.pl