Команда Жіночого Клубу

 

 

Наталя Степанова, голова ГО «Моє Закарпаття» – каже, що про Жіночий клуб мріяла давно, бо неодноразово стикалася з дискримінацією, неповагою до жінок, дівчат, розмірковувала, чим і як можу їм допомогти? Під час реалізації проекту «Центр підтримки соціального підприємництва» помітила, що найбільшу активність у тренінгах, круглих столах та інших заходах проявляють саме жінки. І ось із найактивнішими учасницями заходів і вирішили створити Жіночий клуб.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ірина – працює в Національному парку «Зачарований край», пише грантові проекти на розвиток туризму та збереження довкілля, цікавиться бізнес-плануванням, сама виховує двох синів.

 

 

 

 

ЛОРІ– приїхала з Америки та разом з чоловіком заснували БФ «Доторкнись життя» у Мукачеві,  власними силами  зробили ремонт у приміщенні гуртожитку, де кожного дня  безкоштовно харчують 80 дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, планують відкрити соціальне підприємство «Їдальня  для дітей». На літніх канікулах організували табір, де для 150 діточок проводили різні спортивні змагання, майстер-класи, вивчення англійської мови. І все це проводилося за власний рахунок та пожертви парафіян.

 

 

 

 

 

НІНА —  член правління та керівник проектів громадської організації переселенців,що  сприяє інтеграціі ВПО та місцевого неселення в єдину громаду. Вона організовує різні заходи, тренінги для представників ВПО та місцевого населення. Активно долучилася до діяльності Клубу, бажає передавати жінкам досвід бізнес-планування, підприємництва, хоче бачити дівчат та жінок фінансово незалежними, успішними та спроможними до самореалізації .