О нас

Жіночий клуб «Merry Woman»
гуртуємо жінок задля допомоги дівчатам та жінкам, які опинилися у складних життєвих умовах
Мета клубу – об’єднати жінок з усього світу задля успішного розвитку та самореалізації!!!

Одвічно стоять поряд слова: жінка-мати, жінка-сестра, жінка-дружина, розрадниця, кохана, єдина … Саме вона має завжди і в усьому подавати приклад моральності, добра, вірності, терпіння, любові!

На базі ГО «Моє Закарпаття» відкрито Жіночий клуб «Merry Woman» («Щасливі жінки»).

Ідея створення Жіночого клубу виникла в зв’язку зі зростанням ролі жінок у сучасному бізнес середовищі. Готовність жіночої спільноти до бізнесової активності підтверджує їхня активна участь у тренінгах по бізнес-плануванню, соціальному підприємництву та різних заходах, які проводить не тільки дана організація, а багато інших бізнесових структу.

Жіночий клуб надає унікальну можливість жінкам взяти участь у становленні бізнес середовища в Україні та сформувати міцну жіночу бізнес-спільноту.
Зустрічі Жіночого клубу присвячені таким темам: налагодження комунікації між жінками бізнес-світу, розроблення спеціальних програми для особистісного розвитку жінки, освіта та можливості самореалізації жінок у різних сферах діяльності та ін.
Учасниці під час зустрічі обмінювалися досвідом і розповідали, хто і яким чином може бути корисним клубу. Натхненні до змін, тривалої та якісної роботи, учасниці спілкувалися та розробляли стратегічний план діяльності Клубу.