Про нас

Наталя Степанова, голова ГО «Моє Закарпаття» – каже, що про Жіночий клуб мріяла давно, бо неодноразово стикалася з дискримінацією, неповагою до жінок, дівчат, розмірковувала, чим і як можу їм допомогти? Під час реалізації проекту «Центр підтримки соціального підприємництва» помітила, що найбільшу активність у тренінгах, круглих столах та інших заходах проявляють саме жінки. І ось із найактивнішими учасницями заходів і вирішили створити Жіночий клуб.

 

«Центр   підтримки  Соціального  підприємництва» —

створюється у Закарпатті

 

В умовах обмеженого доступу до ресурсів, та збільшення  в рази соціальних викликів на ринку праці, Закарпатський обласний центр зайнятості проводить постійну роботу з пошуку партнерів для об’єднання зусиль  спрямованих на реалізацію завдань щодо працевлаштування незайнятих населення в тому числі соціально вразливих груп . Це в першу чергу демобілізовані учасники АТО, члени їх сімей та внутрішньо переміщені особи.

Спільна мета і стала передумовою підписання Договору про співпрацю між Закарпатським обласним центром зайнятості в особі директора Юрія Фущича та Громадською організацією «Моє Закарпаття» в особі голови правління Наталі Степанової.

Підписуючи договір Юрій Фущич сказав: « В арсеналі служби зайнятості є багато механізмів сприяння зайнятості громадян, починаючи від навчання та перенавчання відповідно до вимог ринка праці до підтримки підприємницької ініціативи шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово. Звичайно це не великі суми тому є необхідність у сприянні їхнього розвитку шляхом супроводу та підтримки».

Наталя Степанова розповіла про завдання які ставить перед собою громадська організація та зокрема зазначила «Громадська організація  «МОЄ ЗАКАРПАТТЯ»» стала переможцем Другого конкурсу малих грантів та протягом 6 місяців (лютий-липень 2017) буде реалізовувати проект «Центр   підтримки  Соціального  підприємництва».  Проект реалізовується у  м. Ужгороді  за фінансової підтримки Європейського Союзу, та адмініструється  БО «Благодійний фонд «Центр громадських ініціатив». Центр підтримки соціального підприємництва, буде працювати як майданчик  для об’єднання ініціатив  молодих людей, ветеранів АТО, людей з обмеженими можливостями та підтримки розвитку їхніх бізнес-проектів».

Ми вважаємо, що соціальне підприємництво у сучасних реаліях спрямоване на прискорення позитивних соціальних змін, забезпечуючи задоволення базових людських потреб у оптимальний спосіб. Воно може і має бути ключовим фактором сталого розвитку не лише окремої місцевості, а й країни в цілому. Соціальне підприємництво характеризується такими головними рисами, як здатність підприємця отримувати прибуток, вирішуючи гострі соціальні проблеми у суспільстві, сприяючи не лише їх усуненню, але й якісно новому розвитку потенціалу населення.

На початку березня ми плануємо провести спільний круглий стіл на тему: «Соціальне підприємництво – нова філософія бізнесу»

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб до діалогу.

Контакти : Закарпатський обласний центр зайнятості вул.Новака,45, м.Ужгород,88018, тел. (0312) 64-98-00, факс 64-98-25 E-mall: zakarpatocz@zocz.gov.ua

Громадська організація «Моє Закарпаття»( Степанова Наталя  Іванівна) +38 (095)0416817, E-mall:  natasstepanova@gmail.com