Події

20 жовтня 2017 року на базі ГО » Моє Закарпаття» відбулась зустріч 

Жіночого клубу «Merry Woman» : гуртуємо жінок задля підтримки і взаємодопомоги.

    Учасниці  Жіночого клубу «Merry Woman» («Щасливі жінки») провели ділову зустріч із засновницею Європейського міжнародного жіночого клубу «AZ EGYETLEN» Маргаритою Лукечею (Угорщина). 

     Зустріч представниць Жіночого клубу «Merry Woman» (Україна, Ужгород)  та  «AZ EGYETLEN» (Угорщина,) присвячена таким темам: налагодження комунікації між українськими жінками   та  жінками з Європи. Під час зустрічі, учасниці  обмінювалися досвідом і розповідали, яким чином можуть  бути корисними  інтересам жіночих прикордонних громад, розвитку суспільних цінностей,   збереження миру.

У  розмові з  представницею  жіночого клубу Угорщини пані Margaret, було звернуто увагу на  активність жінок у різних сферах діяльності, зростанням їх ролі  у сучасному діловому середовищі, успіхах на керівних посадах та веденні бізнесу, в інших галузях життя.

 Прагнення жінок   до позитивних змін спостерігається в кожній країні Європи.  Учасниці зустрічі обговорили багато  спільних проектів і намітили стратегію і тактику їх виконання і в результаті підписали  угоду про співпрацю між вищезгаданими  організаціями з України та Угорщини..

 

         Наша спільна   мета  об’єднаня жінок заради розквіту і кращого майбутнього.

 

          Жіночий клуб «Merry Woman»  вирішив співпрацювати з угорським  жіночим журналом  «Az Edyetlen”  — «Єдина», який  показує життя жінок  Угорщини та України. Наступний номер вийде трьома мовами: угорською, українською та англійською. Це видання порушує участь жінок у соціальній, бізнесовій та кул     ьтурній сферах життя сусідніх країн. Журнал має презентабельний вигляд і швидко розходиться в торговельній мережі, жіночих гуртах, масових зібраннях. З нетерпінням чекає наступного випуску цього цікавого і потрібного видання. Сподіваємось його побачити на Міжнародній жіночій конференції в Ніредьгазі .