Презентація Національної платформи Бізнес взаємодії в Ужгороді.

 

 

Її основне призначення – створити високотехнологічне, комфортне комунікаційне онлайн-середовище для ефективного взаємовигідного співробітництва держави, бізнесу і суспільства.
– нові можливості для розвитку вітчизняного малого та середнього підприємництва» презентували електронний майданчик як єдиний національний «цифровий» простір та зазначили, що зараз учасники системи вже приступили до другого етапу реалізації, а саме – наповнення модулів платформи.
«Електронні сервіси зараз стають невід’ємною частиною нашого життя, в тому числі і підприємницького середовища. Використання електронного майданчика неодмінно сприятиме зміцненню ділових контактів між підприємцями та пожвавленню торгівлі. Тож я переконаний, що підприємці обов’язково візьмуть собі на озброєння використання сервісів електронного торгівельного майданчика і відчують його переваги» — наголосив голова правління ГО «Клуб Ділових людей» Микола Савуляк. 

 

  

«Серед переваг такої системи – стимулювання внутрішнього ринку, якісне ділове спілкування підприємців, проведення розрахунків та миттєва оплата обраних товарів, ефективний пошук партнерів, відкритий обмін товарами і послугами, отримання кредитних ресурсів та інвестиційних вкладень». Проект має зацікавити підприємців, адже він дає хороший аналітичний зріз та цілісне бачення напрямків розвитку бізнесу. Це дасть розуміння всіх позитивних і негативних тенденцій, що відбуваються у підприємницькому середовищі, тавідповідно реагувати.