Соціальне підприємництво на Закарпатті – фінансовий розвиток регіону

22 березня 2017 року  Громадська організація  «МОЄ ЗАКАРПАТТЯ» спільно з Центром допомоги учасникам АТО проводить  зустріч за  круглим столом  з представниками влади,  бізнесу, державних інституцій соціального захисту для обговорення  теми «Соціальне підприємництво – нова філософія бізнесу». На заході представники влади, бізнесу, громадських організацій будуть обговорювати питання з надання допомоги по створенню соціальних підприємств  учасниками АТО та їх сім’ями, безробітними, ВПО, громадськими та неурядовими організаціями та іншими категоріями громадян.

В рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу в Україні, ГО «Моє Закарпаття» реалізує проект «Центр підтримки соціального підприємництва». Завдання Центру – допомагати тим, хто вирішив не чекати допомоги від держави, а реалізувати власну ініціативу, спрямовану на вирішення певної проблеми. Йдеться про соціальні підприємства – бізнес, який створений, щоб заробляти й бути стабільним фінансово, а за допомогою прибутку чи своєї діяльності вирішувати проблеми громади.

У Центрі будуть  надавати допомогу у  розробці та супроводу перспективних соціальних проектів, сприяти  пошуку джерел фінансування, навчати майбутніх підприємців фінансової грамотності та консультувати  щодо можливостей  відкриття власної справи для найбільш вразливої категорії людей.

Соціальне підприємництво у сучасних реаліях спрямоване на прискорення позитивних соціальних змін, забезпечуючи задоволення базових людських потреб у оптимальний спосіб. Воно може і має бути ключовим фактором сталого розвитку не лише окремої місцевості, а й країни в цілому. Соціальне підприємництво характеризується такими головними рисами, як здатність підприємця отримувати прибуток, вирішуючи гострі соціальні проблеми у суспільстві, сприяючи не лише їх усуненню, але й якісно новому розвитку потенціалу населення.

 

Захід відбудеться 22 березня 2017р. в Малій сесійній залі Закарпатської ОДА

(пл. Народна, 4) о 14.00 год.

 

Контакти  Центру  соціального підприємництва: 0950416817,

moezakarpattya@gmail.com

88005, м. Ужгород, пр. Свободи б.52, офіс 22 ,

ГО «Моє Закарпаття»,  Степанова Наталя – керівник проекту

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.